top of page

У школі Кропивницького відбулося масове отруєння учнів, є госпіталізовані.

Оновлено: 4 лют. 2021 р.


Оперативна інформація про погіршення стану здоров'я учнів 1-4 класів ЗНЗ №8 надійшла до Держпродспоживслужби області 28 січня від управління освіти Міської ради міста Кропивницького. Спеціалісти Держпродспоживслужби відреагували на повідомлення й терміново розпочали обстеження закладу щодо з’ясування причин погіршення стану здоров’я учнів.

На ранок 28 січня від батьків учнів молодшої школи, які не з’явились на заняття, надійшли повідомлення зі скаргами на слабкість, нудоту, блювоту, біль у животі, підвищення температури тіла дітей до 37,2-38,2°С. Протягом дня ще 4 учнів звернулись за медичною допомогою з приводу болей у животі до медичної сестри закладу. За консультацією до сімейного лікаря 28-29 січня звернулось 12 учнів, із них 2 були госпіталізовані з діагнозом діарея невстановленої етіології, інші лікуються амбулаторно з діагнозами харчова токсикоінфекція (4), гастроентероколіт (3), не встановлено діагноз інфекційного захворювання (3).

В ході епідрозслідування з’ясовано, що всі постраждалі харчуються в їдальні ЗНЗ №8.

За результатами санітарно-епідеміологічного обстеження та інспектування харчоблоку закладу фахівці встановили порушення вимог чинного законодавства. Наразі тривають лабораторні дослідження зразків харчових продуктів, змивів з обладнання харчоблоку, питної води, готових страв, відібраних на харчоблоці.

З 29 січня роботу харчоблоку було призупинено, харчування учнів не здійснюється, в закладі проведена заключна дезінфекція.

Водночас учні 1-4 класів тимчасово переведені на дистанційну форму навчання. Епідрозслідування спалаху гострої кишкової інфекції серед учнів загальноосвітнього навчального закладу триває.

91 перегляд0 коментарів

Kommentarer


bottom of page