top of page

Поліції дозволять зупиняти українських водіїв без причини.


На майбутньому тижні народні депутати розглянуть законопроект №2695, в якому йдеться про посилення відповідальності українських водіїв за порушення правил дорожнього руху.

Документом також будуть розширені повноваження поліцейських на дорогах., що в разі затвердження законопроекту, поліція зможе зупиняти машини без причини. Однак таке право у них буде тільки з 22 години вечора до 8-ї години ранку і у вихідні дні.

У законопроекті йдеться про те, що водій не зобов'язаний буде передавати свої документи співробітникам поліції - він може тільки показати їх. При цьому він може не глушити своє авто. При проведенні "профілактичних заходів" поліцейські не повинні попереджати водіїв про свою присутність будь-якими дорожніми знаками, фішками або сигналами. Якщо раніше поліцейські мали право зупиняти автомобіль тільки, якщо водій порушив правила дорожнього руху і це було регламентовано законом №35 "Про національну поліцію", то тепер поліція має повне право на зупинку без причини. Перевірка транспортного засобу буде проводитися без підстав. Також буде проводитися перевірка водія на стан алкогольного або наркотичного сп'яніння. Якщо того вимагає ситуація, то співробітник поліції прямо на місці може виписати штраф водієві Профілактичні зупинки транспортних засобів і перевірка водіїв на стан сп'яніння поліцією буде проводитися без будь-яких підстав.

Повідомляє:lifedon

114 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page