top of page

Рятувальники застерегли громадян від небезпек, які можуть виникнути в зимовий період Світловодськ


Рятувальники Управління ДСНС України у Кіровоградській області постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з метою запобігання виникненню пожеж і різних надзвичайних подій у житловому секторі та поширюють серед людей знання, що допоможуть зберегти життя, здоров’я та майно.

4 грудня фахівці Світловодського міськрайонного відділу У ДСНС в області провели роз’яснювальну роботу у м. Світловодськ. Вогнеборці переконували громадян у тому, що їхнє життя, здоров’я та добробут залежать від суворого дотримання правил безпеки у повсякденному житті. Рятувальники наголосили, що не завадить зайвий раз упевнитись у справності побутових електричних мереж та приладів, газового обладнання, вентиляційних систем, перевірити, чи сірники та легкозаймисті речовини надійно сховані від малюків, не користуватись печами і грубами, у яких є тріщини, не курити в ліжку. Важливо вчасно проводити сервісне обслуговування побутової техніки, причому робити це у спеціалізованих сервісних центрах.

Рятувальники попередили також про небезпеку виходу на тонку кригу, закликали бути дуже обережними під час риболовлі. А також настійно рекомендували пильнувати дітей та дбати про їх безпеку.

У процесі роз’яснювальної роботи рятувальники розповсюдили серед громадян листівки застережного змісту.
15 переглядів0 коментарів

Комментарии


bottom of page