top of page

Стало відомо, яку стипендію отримуватимуть найрозумніші учні та студенти .


Президент України Володимир Зеленський розповів, стипендію якого розміру отримуватимуть найкращі студенти та учні України. Про це повідомляє Офіс президента.

Відповідно до указу про заснування президентських стипендій, премій та грантів, найкращі учасники ЗНО щомісяця будуть отримувати стипендію у розмірі 10 тис. грн. При цьому переможцям всеукраїнських олімпіад виплатять одноразову премію у розмірі 20 тис. грн, а переможцям міжнародних олімпіад - 100 тис. грн.

"Найважливіше – це наші діти. Майбутнє нашої країни. Я підписав указ щодо премій, стипендій і грантів для найрозумніших, найталановитіших учнів України. Наразі уряд готує порядки їхніх нарахувань", - сказав Володимир Зеленський.


Як відомо, за результатами ЗНО передбачено 250 стипендій для 10 учнів із кожного регіону за умови, якщо надалі дитина навчатиметься в українському вищому навчальному закладі. Таким чином, кожен найкращий учень за результатами ЗНО протягом року отримає 120 тис. грн.

Зеленський додав, Україна щороку виділятиме президентські гранти для здобуття вищої освіти за кордоном - у США, Великій Британії, Німеччині, Франції, Канаді, Японії, Китаї, Південній Кореї тощо. Обов'язковою умовою для отримання гранта буде повернення в Україну та робота на держслужбі протягом трьох років.

Повідомляє :112.ua

57 переглядів0 коментарів
bottom of page