top of page

У Світловодську волонтери просувають ідею скейт-парку

У Світловодську волонтери просувають ідею створення спортивно-розважального простору для молоді – сучасний скейт-парк, але спеціально облаштованого місця для того немає.

Громадська організація "Культурно-громадський центр "Айшифт" зазначають, що над ідеєю працювали два роки, зокрема із депутатськими комісіями, однак це і досі не вдалося втілити.

Волонтери провели необхідні підрахунки, перемовини з виробниками, запропонували місце під облаштування і залишається питання фінансування та виділення земельної ділянки

– 280 тисяч гривень це вартість готового скейт-парку з доставкою і монтажем, але без основи. Вартість основи десь 200 тисяч гривень. Всього потрібні 500 тисяч, – каже голова ГО Веніамін Клічук.


За його словами, ще також мають встановити лавочки, смітники та освітлення.

З підготовленим проєктом волонтери підуть до новообраного міського голови, аби в наступному році з міського бюджету виділили земельну ділянку та кошти під сучасний скейт-парк. Громадський активіст каже, що домовленість про зустріч з міським головою вже є.ГО вважає, що скейт-парк має бути в найбільш доступному місці й пропонує майданчик, що внизу фонтана (колишнє кафе "Отдых")


Фото з фейсбук-сторінки Веніаміна Клічука24 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page