top of page

У Зеленського відреагували на тарифні протести: зібрали нараду, щоб обговорити зниження цін


У понеділок, 11 січня, в Офісі президента зібралися перші обличча держави через тарифниі протести в Україні. У містах країни люди виходять на мітинги проти нових тарифів на газ і електроенергію. У владі стверджують, що збираються виправити ситуацію. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу президента. «Глава держави Володимир Зеленський поставив уряду завдання вирішити питання з тарифами на газ для населення», - стверджують в ОП.

За словами президента, ціна на газ на ринку зростає «через погодні умов і з інших причин», які склалися в Європі. На нараді вирішили, що Кабінет міністрів підготує «системні рішення з вибудовування балансу на енергетичному ринку». «Виконуючий обов'язки міністра енергетики Юрій Вітренко представив попередній план щодо істотного зниження тарифів на газ і встановлення ціни, яка була б справедливою з точки зору споживача», - йдеться в повідомленні. Конкретних термінів вирішення цієї ситуації не назвали. Також не було озвучено, як і на скільки збираються знизити тарифи. Крім Зеленського, на нараді був присутній глава уряду Денис Шмигаль, в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко, міністр фінансів Сергій Марченко, міністр соціальної політики Марина Лазебная, керівник Офісу президента Андрій Єрмак і його заступники

Нагадаємо, в містах України вже другий тиждень проходять протести через нових тарифів на газ і електроенергію, які вступили в силу з січня 2021 року. Люди перекривають дороги обласного значення. Зокрема, сьогодні в Чернівецькій області проходить три акції протесту, а раніше люди вийшли на мітинги в Харківській і Полтавській областях. Відзначимо, в середньому по Україні з січня тарифи на газ зросли на 1 гривню. Тарифи на транспортування газу з січня зросли з 1,2 до 2 грн в середньому по країні. Також Кабмін скасував пільги не електроенергію.

37 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page