top of page

В Україні хочуть скасувати перенесення робочих днів.


У Верховну Раду внесли законопроект №4597 про скасування перенесення робочих днів у зв'язку зі святами в Україні. Відповідний документ зареєстрований на сайті парламенту.


У пояснювальній записці нагадують, що уряд щороку видає розпорядження про перенесення робочих днів, мотивуючи своє рішення створенням сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціональним використанням робочого часу.


Чому перенесення робочих днів - це погано?

- Надмірна кількість переносів робочих днів негативно впливає на продуктивність праці, мінімізує можливості роботи з інвесторами та донорами і в цілому формує негативну репутацію бізнесового потенціалу України в світі.

- Перенесення робочих днів - це радянська традиція, яка до сих пір зберігається в деяких пострадянських країнах, зокрема, в Росії.

- Перенесення призводить до 6-денного робочого тижня, іноді - два рази на місяць, що є порушенням законодавчих вимог щодо мінімального часу відпочинку працівника, який не може бути знижений.

- Перенесення іноді призводить до чотирьох неробочих днів поспіль, що знижує трудову мотивацію, а також негативно впливає на можливість людини адаптуватися до робочого дня після святкових вихідних.

Повідомляє:Сегодня

162 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page