top of page

Голові обл. ради передали вимогу про звільнення керівника ”Дніпро-Кіровоград”


На площі перед міською радою Кропивницького зібралися кілька десятків людей. Організував акцію кропивничанин Денис Ликов, інформує Суспільне.

За словами Ликова, він не представляє жодної політичної партії чи організації:

”Це самоорганізація населення. Кожному болять ці платіжки”.

Учасниця протесту Олена Мруг тримала в руках плакат з написом: ”Надра належать народу”. З її слів, вийшла на акцію через зростання тарифів на комунальні послуги. До 1 січня 2021 року за електроенергію, воду, газ та вивіз сміття платила 1900 гривень на місяць. Після здорожчання, порахувала, буде платити 3,5 тисячі:

”Хотілося б, щоб повернули 90 копійок за світло, тих, що були за 100 кіловат. Хотілося б, щоб знизили ціни на газ. Хотілося б, щоб, якщо вже вода така дорога, то вона була б якісною. Але ми розуміємо, що вони зараз усі труби не викопають і не зроблять. Тому, нехай нам зменшать тариф”.

Захід закінчився тим, що голові Кіровоградської обласної ради Сергію Шульзі передали вимогу звільнити генерального директора підприємства ”Дніпро-Кіровоград” Романа Ілика.

Для цього пропонують обласній раді створити тимчасову комісію для перевірки підприємства, за результатами роботи якої внести на сесію питання про зменшення тарифу на воду.

Денис Ликов підготував відповідне звернення до голови ради:

”Звернення я підготував особисто. Під ним підписалися люди. Зараз розробляємо стратегію. Містяни не згодні з тарифами на газ, воду і тепло. Тому й вийшли на мирну акцію протесту”.

Писатимуть звернення до голови облради стосовно інших тарифів. Поки що звернення щодо здешевлення води підписали 60 людей.
392 перегляди0 коментарів

Comentarios


bottom of page