top of page

«Дніпро-Кіровоград» прозвітував про роботу підприємства


Відбулося засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, будівництва та використання природних ресурсів обласної ради.

У ході роботи обговорили звіт генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика про фінансово-господарську діяльність підприємства та встановлені НКРЕКП тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення повідомляє ЗПУ.

Депутати погодили рішення про те, що підприємство здійснює свою діяльність відповідно до чинного законодавства України та рекомендували голові Кіровоградської обласної ради затвердити Статут підприємства у новій редакції.

Постійна комісія звернулася до Кіровоградської обласної державної адміністрації з пропозицією передбачити в обласному бюджеті кошти на розроблення спеціалізованою науково-дослідною організацією нормативів споживання води для споживачів ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у населених пунктах Кіровоградської області. Підставою для прийняття такої рекомендації стали вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1107.254 перегляди0 коментарів

Yorumlar


bottom of page